Sari la conținut
TEROR_NIGHT

Vreau Police

Postări Recomandate

1) Nick :  TEROR_NIGHT
2) Ce te-a facut sa alegi factiunea de politist ? : Imi place sa fiu corect!
3) Ai citit regulamentul ? : Nimeni nu e mai presus de lege!
4) De ce crezi ca esti potrivit pentru factiunea de politist ? : Pentru ca am multa experienta! am fost Police si Army inainte sa se scoata GTA
5) La ce ore esti pe server de obicei ? : Luni-Joi: 15:00-00:00,vineri-duminica: 14:00-08:00
6) Ai avut neintelegeri cu membri staff ? Daca da, de ce ? : Nu
7) Care este arma ta preferata ? : XM1014
8)Ceva de adaugat ? : Nu!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Albert1313 a spus:

NU MERITII ACEST GRAD ! JOCI CU HACK ! sii @GabiLupu aici nu se voteaza pro/contra , avem voie doar sa ne dam cu parerea !

Scuza ma pentru pro /contra, insa kit battle nu este gta puiul meu 🙂

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, GabiLupu a spus:

Scuza ma pentru pro /contra, insa kit battle nu este gta puiul meu 🙂

Aii doamne ce frumos ai zis-o p-asta cu 'puiu meu'  ❤️ ... Frate , omu joaca cu hack... ce dq ar face cu gradul daca omu are hack.. efectiv.. eu mi am fct o impresie proasta despre acest TEROR_NIGHT !  iFreeve/Andrei decid , deci na.. o zi/seara ( depinde cand vezi mesaju) frumoasa ❤️ !

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, Albert1313 a spus:

NU MERITII ACEST GRAD ! JOCI CU HACK ! sii @GabiLupu aici nu se voteaza pro/contra , avem voie doar sa ne dam cu parerea !

Nu e hack! se cheama frica! joaca si tu GTA cu hackeri sa vezi ce reflexe ai dupa,si as vrea sa primesc unban! pentru ca tu nu ai facut nmc,nu ai cerut discord cu f3 + esc,nu ai facut nmc,ai vzt ca m-am intors la ala si dupa mi ai dat ban!

Editat de TEROR_NIGHT
nu am terminat,am apasat din greseala

Partajează acest post

Link spre post
Acum 15 ore, xViper01 a spus:

As recomanda un control , inainte sa fii acceptat !

xViper01, nu se fac controale la cereri,si nu conteaza daca cineva a bgt hack pe kit battle,sa nu ziceti de mn,am dat un ex,ce treaba are daca cnv are hack pe kit battle? daca nui are pe GTA nu are trb cu cererile de pe GTA

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.